Dumpingowiec - tani program dla firm

Prowadzenie magazynu jeszcze nigdy nie było tak proste

Strona główna programu dla firm - kliknij by wejść i zobaczyć opis

           Każda firma, która zajmuje się handlem towarami ma świadomośc jak ważnym jest prowadzenie na bieżąco ewidencji umożliwiającej szybkie sprawdzenie stanów ilościowych sprzedawanych produktów. Aby było to możliwe wskazane jest prowadzenie takiej ewidencji przy zastosowaniu dedykowanego oprogramowania do magazynowania.

Dla tego celu powstał DUMPINGOWIEC - Wszystkomający program dla firm za 99 zł. zawierający funkcję magazynu. Przy jego pomocy możliwe jest generowanie dokumentów magazynowych bezpośrednio z dokumentów sprzedaży (także w 'tle') a co za tym idzie bieżące kontrolowanie stanów magazynowych. Przy pomocy systemu sprzedazy "Dumpingowiec" możliwe jest także przeprowadzenie remanentu. Produkt nasz jest doskonałym rozwiązaniem dla firm opodatkowanych na zasadach ogólnych (ksiega przychodów) a także będących na ryczałcie, które to nie mają zamiaru przepłacać za podobną funkcjonalność u innych producentów płacąc kilkaset złotych i chcą mieć wszystko w jednym miejscu.

           "DUMPINGOWIEC - Wszystkomający program dla firm za 99 zł.Program umożliwiający prowadzenie magazynu u małych firm

     
dumpingowiec, fotografia

Przetestuj nasz program!


Pobieranie programu dumpingowiec

Wersja demo ma ograniczenia:
  1. Można wystawić 100 dokumentów sprzedaży i 100 dokumentów magazynowych.
  2. Można dokonać 100 wpisów w księdze i 100 wpisów w ewidencji ryczałt.
  3. W stopkach dokumentów jest informacja o demie niekomercyjnym.

Zobacz jak banalnie korzysta się w programie z magazynu:
Aby zmienić ilości na magazynie w programie, należny wystawić dokument magazynowy.

W momencie zapisania konkretnej pozycji na takim dokumencie (towaru) stan magazynowy zmienia się zgodnie z wpisaną ilością.

Dostępne sa nastepujące dokumenty magazynowe:
  • PZ – Przyjęcie z zewnątrz – dokument wystawiamy przy dostawie na magazyn. Ilość wpisana przy towarach zwieksza stany magazynowe, wskazanego w dokumencie magazynu. W dokumencie należy wybrać dostawcę.
  • PW – Przyjęcie wewnątrz – dokument wystawiamy np. przy produkcji aby zwiększyć stan magazynowy wytworzonego produktu, bądź przy remanencie by wyrównać stany magazynowe jeżeli powstały różnice pomiędzy stanem faktycznym a tym który wynika z programu. PW można także wystawić przy rozpoczęciu pracy z programem, lub z jakiegokolwiek innego powodu, działa on jak PZ z tym, że nie wybiera się w nim dostawcy.
  • MM – Przesunięcie międzymagazynowe – dokument wystawiamy, jeżeli chcemy zmniejszyć stan towaru na jednym magazynie, jednocześnie zwiększając na innym, czyli przy przerzuceniu towaru z magazynu na magazyn.
  • RW – Rozchód wewnątrz – dokument wystawiamy np. przy produkcji gdy przekazujemy materiały do przeróbki. Możemy także wystawić przy przekazaniu pracownikowi towarów, czy wyrównywaniu przy remanencie stanów magazynowych jeżeli ilość faktyczna różni się od ilości wskazanej przez program. W dokumencie nie wybiera się klienta.
  • WZ – Wydanie na zewnątrz – dokument wystawiamy przy sprzedaży. Ilość wpisana przy towarze zmniejsza stan na magazynie. W dokumencie należy wybrać klienta.

          Dokumenty magazynowe wystawia się w identyczny sposób jak dokumenty sprzedaży

          Dokument WZ możemy generować także z dokumentów sprzedaży albo ręcznie albo automatycznie.
  Stany magazynowe w programie zmieniając się w momencie wystawienia dokumentu magazynowego.